Strona głównaUncategorizedPomagamy w znalezieniu dobrego biura rachunkowego - Znany Księgowy.

Pomagamy w znalezieniu dobrego biura rachunkowego – Znany Księgowy.

Pomagamy w znalezieniu dobrego biura rachunkowego – Znany Księgowy.

Pomysł na portal znany księgowy narodził się zupełnie przypadkowo. Chcieliśmy znaleźć taką branżę dla której będziemy pozyskiwać nowych klientów. Postawiliśmy wszystko na usługi księgowe. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Obecnie łączymy klienta ostatecznego z biurami księgowymi. Wykorzystujemy współczesne oprogramowanie, które pozwala nam na bezproblemowe dostosowanie się do zmian wprowadzanych przez ministra finansów. Jesteśmy sumienni i zawsze na czas wykonujemy powierzone nam usługi. Wysokość comiesięcznego abonamentu w zakresie obsługi księgowej i kadrowo-płacowej ustalana jest z każdym klientem indywidualnie w zależności od nakładu pracy na obsługę dokumentacji firmowej. Naszym atutem jest wysoki standard usług dzięki czemu nasi przedsiębiorcy mogą skupić się na prowadzeniu oraz rozwijaniu działalności pozostawiając nam obsługę kadrowoksięgową swoich firm.

Oferta księgowości w naszej firmie

Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy usługi księgowe – sprawdź jakie www.znany-ksiegowy.pl . Z naszej handlowej oferty mogą skorzystać właściciele firm i przedsiębiorstw ale również klienci indywidualni. Zajmujemy się obsługą rachunkową, kadrową, płacową, finansową/ Ponadto wspieramy w zakresie ubezpieczeń i pomocy prawnej. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy oferuje także usługi w zakresie prowadzenia postępowań podatkowych, w tym również reprezentowanie przedsiębiorców przed organami podatkowym i sadami administracyjnymi w zakresie obowiązków podatkowych. Świadczymy szeroki zakres usług finansowych począwszy od: zeznań rocznych pit, obsługa rozliczeń z zusem, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Ponadto świadczymy poniższy zakres usług: sprawdzenie dokumentacji pod kątem formalnorachunkowym, prowadzenie ewidencji przychodów, prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku vat, przygotowanie i dostarczanie do us miesięcznych lub kwartalnych deklaracji vat, przygotowanie oraz dostarczanie do us rocznych zeznań pit. Doradztwo oraz opracowanie zawieranych umów, pomoc w sprawach spornych, zmiany formy prowadzonej działalności, wezwanie do zapłaty oraz dochodzenie należności, otwieranie spółek prawa handlowego. Z przyjemnością spotkamy się z tobą i odpowiemy na wszystkie zadane pytania. Co nas cechuje ? elastyczność – dostosowujemy ofertę do klienta; solidność – doprowadzamy wszelkie sprawy do końca; wygoda – udostępniamy duży parking przed biurem rachunkowym; zadowolenie – nasi przedsiębiorcy nie muszą o nic się martwić. Napisz lub zadzwoń do znany księgowy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne