Strona głównaBudownictwoDlaczego warto postawić na rusztowania Termosprzęt?

Dlaczego warto postawić na rusztowania Termosprzęt?

Rusztowania polskiego producenta Termosprzęt są powszechnie znane również pod nazwą RR. Polskie rusztowania charakteryzuje łatwa dostępność oraz konkurencyjna cena. Co jeszcze należy wiedzieć o rusztowaniach Termosprzęt?

Rusztowania Termosprzęt

Rusztowania Termosprzęt występują jako rusztowania elewacyjne, modułowe oraz ramowe. Warto jednak wiedzieć, że z reguły jest to rusztowanie ramowe, najczęściej w wersji stalowej. W związku z czym rusztowania Termosprzęt to rusztowania stalowe znane także jako podesty stalowe.

Z reguły rusztowania tego typu wykorzystywane są podczas prac w okolicy elewacji budynku (np. tynkowanie, konserwacja elewacji, montaż elewacji).

 Zalety rusztowań polskiego producenta Termosprzęt

Zaletą rusztowań od tego producenta jest wysoka sztywność oraz bezawaryjność. Rusztowania zawierają wszystkie wymagane dokumenty, certyfikaty oraz atesty, dzięki którym mogą być wykorzystywane do prac budowalnych. Oczywiście przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z Dokumentacją Techniczno-Ruchową DTR. W takowym dokumencie powinny znajdować się informacje o sposobie montażu oraz eksploatacji rusztowania.

Rusztowania Termosprzęt to tanie rusztowania, które jakością dorównują topowym europejskim producentom. Mowa o rusztowaniach, które zostały opracowane przez polskich inżynierów tak aby wpasowywały się w zróżnicowane wymagania jakie są stawiane współczesnym rusztowaniom i szalunkom. Producent postawił na długość oscylującą pomiędzy 80cm a 300cm. Natomiast wysokość to 200cm. W efekcie zaproponowano całkiem sporą elastyczność, która sprawia, że rusztowania Termosprzęt sprawdzają się podczas różnorodnych prac. Najczęściej mamy do czynienia z modelem RR-0,8. Poza elastycznymi wymiarami na uznanie zasługują również podesty, które są wykonane z wysokiej jakości sklejki antypoślizgowej oraz aluminium.

Termosprzęt to polskie rusztowania, które bardzo dobrze sprawdzają się podczas codziennej eksploatacji, w szczególności podczas prac w okolicach elewacji budynku.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne